SYNOPSIS | 2

SYNOPSIS | 2x22 Burn

24. dubna 2015 v 16:04 | © reign
Název epizody: Burn (Hořet)
Premiéra v USA: 14. květen 2015
TENTO POKOJ JE POUZE PRO JEDNU KRÁLOVNU - Mary (Adelaide Kane) riskuje všechno, aby sejmula Condého (Sean Teale). Přesto Francis (Toby Regbo) věří, že se obrací proti Francii. Catherine (Megan Follows) učiní odvážný krok a setkává se s královnou Elizabeth (Rachel Skarsten) za cílem spiknutí se a pomstít se Mary. Mezitím Kenna (Caitlin Stasey) má tajemství, které rozhodne o osudu jejího vztahu s Bashem (Torrance Coombs).

V epizodě se dále objeví Greer, Lola, Narcisse, Leith a Claude.

SYNOPSIS | 2x21 The Siege

24. dubna 2015 v 16:04 | © reign
Název epizody: The Siege (Obležení)
Premiéra v USA: 7. květen 2015
MARYINA VĚRNOST JE TESTOVÁNA POTÉ CO SE DOZVÍ SRDCERVOUCÍ ZJIŠTĚNÍ - Protože se vojáci chystají vtrhnout na hrad, Mary (Adelaide Kane) a Francis (Toby Regbo) musí dát své neshody o rozhodnutí rozsahu zrady Condého (Sean Teale) stranou. Mary se také dozvídá hořkosladkou novinku, která s sebou přinese slzy a donutí ji zpochybňovat všechno kolem sebe. Catherine (Megan Follows) se mezitím rozhodne dát Narcissovi (Craig Parker) lekci, která zaručí, že ji už nikdy neopustí. Bash (Torrance Coombs) se rozhodne přivést na hrad Delphinu (Alexandra Ordolis).

V této epizodě dále uvidíme Kennu, Lolu, Greer, Leitha a Claude.

SYNOPSIS | 2x20 Fugitive

19. dubna 2015 v 12:48 | © reign
Název epizody: Fugitive (Uprchlík)
Premiéra v USA: 30. duben 2015
MARYIN PLÁN NA ZÁCHRANU CONDÉHO SELHÁVÁ - Mary (Adelaide Kane) zachází do extrémů a dělá vše proto, aby zastavila Francise (Toby Regbo) v jeho snaze chytit Condého (Sean Teale) za každou cenu. Catherine (Megan Follows) žárlíci na Narcissův (Craig Parker) vztah s Lolou (Anna Popplewell) jej žádá, aby udělal něco neodpustitelného a tím prokázal svou věrnost. Kenna (Caistlin Stasey) překročí hranice s generálem Renaudem (Vincent Nappo) a Greer (Celina Sinden) učiní rozhodnutí, které by mohlo ukončit její vztah s Leithem (Jonathan Keltz).

V epizodě se dále objeví Bash a Claude.

SYNOPSIS | 2x19 Abandoned

3. dubna 2015 v 14:09 | © reign
Název epizody: Abondoned (Opuštěný)
Premiéra v USA: 23. duben 2015
MARYINY ČINY POŠLOU CONDÉHO DO NÁRUČE JINÉ.. KRÁLOVNY - V době, kdy Anglie hrozí různými hrozbami, se Mary (Adelaide Kane) musívyrovnávat s Francií a také s chorajícím Francisem (Toby Regbo). Condé(Sean Teale) učiní odvážný krok, který by ho mohl svázat s Anglií. Se vším tím zmatkem okolo, Catherine (Megan Follows) spolu s Narcissem (Craig Parker) pracují na tom získat přízeň dvoru. Kenna (Caitlin Stasey) se mezitím sbližuje s generálem Renaudem (Vincent Nappo) poté, co se s Bashem (Torrance Coombs) čím dál tím více vzdalují.

V epizodě se také objeví Claude, Leith a Lola.

SYNOPSIS | 2x18 Reversal of Fortune

28. března 2015 v 9:08 | © reign
Název epizody: Reversal of Fortune (Zvrat štěstí)
Premiéra v USA: 16. duben 2014
KDYŽ FRANCIS LEŽÍ NA SMRTELNÉ POSTELI, MARY MUSÍ UČINIT ŽIVOT-MĚNÍCÍ ROZHODNUTÍ - Zatímco Francisův (Toby Regbo) život visí na vlásku, Mary (Adelaide Kane) se stává dočasným vládcem Francie a uvědomuje si, že nově nalezenou sílu může použít k zachráně Skotska. Catherine (Megan Follows), která ví o Maryiných nerozvážnostech s Condém (Sean Teale) požádá Narcisse (Craig Parker), aby ji pomohl porazit Mary v její vlastní hře. Mezitím Bash (Torrance Coombs), který byl zachráněn Ženou v bílém se rozhodne zabít toho, kdo se ho samotného pokusil zabít. Ve vesnici ale objevuje známou tvář.

V epizodě se také objeví Claude, Greer, Leith, Kenna a Lola.

SYNOPSIS | 2x17 Tempting Fate

1. března 2015 v 14:05 | © reign
Název epizody: Tempting Fate
Premiéra v USA. 19. březen 2015
MARY SE OCITÁ V NEBEZPEČÍ - Catherine (Megan Follows) začíná mít podezření ohledně toho, že Mary (Adelaide Kane) a Condé (Sean Teale) mají poměr. Francis (Toby Regbo) těžce onemocní poté, co se zhroutí. Bashův (Torrance Coombs) život se ocitá v nebezpečí, když odjíždí pracovat jako Králův zástupce. Mezitím se věci zkomplikují, když je Leith (Jonathan Keltz) nucen stát se osobním strážcem Claude (Rose Williams) hned poté, co vyzná svou lásku Greer (Celina Sinden).

V epizodě se také objeví Narcisse, Kenna a Lola.

SYNOPSIS | 2x16 Tasting Revenge

23. února 2015 v 14:58 | © reign
Název epizody: Tasting Revenge
Premiéra v USA: 12. březen 2015
FRANCIS UČINÍ ODVÁŽNÝ TAH - Když král Antoine (Ben Aldridge) pohrozí tím, že Francisovi (Toby Regbo) řekne o rozvíjejícím se vztahu mezi Mary (Adelaide Kane) a Codném (Sean Teale), Francis učiní šokující tah. Manželství Bashe (Torrance Coombs) a Kenny (Caitlin Stasey) prochází těžkou zkouškou a už asi nemůže být zachráněno poté, co se Bash dozví o Keniných intricích. Leith (Jonathan Keltz) mezitím zjišťuje novou nechutnou profesní dráhu, na kterou se Greer (Celina Sinden) vydala.

V epizodě se také objeví Catherine, Narcisse, Lola a Claude.

SYNOPSIS | 2x15 Forbidden

4. února 2015 v 16:05 | © reign
Název epizody: Forbidden (Zakázaný)
Premiéra v USA: 19. únor 2015
HOSTUJÍCÍ HVĚZDA AMY BRENNEMAN - Matka Mary (Amy Brenneman) se vrací, aby oznámila Mary (Adelaide Kane), že je její trůn v ohrožení. Mary učiní Condému (Sean Teale) šokující návrh spolu s krokem, jak získat zpět svůj trůn. Francis (Tobby Regbo) se nadále sbližuje s Lolou (Anna Popplewell) po jeho neúspěchu s Mary. Mezitím král Antoine (Ben Aldridge) nabízí Kenně (Caitlin Stasey) velmi zajímavou nabídku.

V této epizodě také uvidíme Catherine, Narcisse, Claude, Greer, Bash a Leith.

SYNOPSIS | 2x14 The End of Mourning

2. února 2015 v 17:49 | © reign
Název epizody: The End of Mourning (Konec smutku)
Premiéra v USA: 12. února
MARY SE MUSÍ VYPOŘÁDAT SE SVÝMI CITY KE CONDÉMU - Mary (Adelaide Kane) spolu s Francisem (Toby Regbo) vyšetřují, kdo stál za otravou krále Henryho (Alan Van Sprang) a při tom odhalují tajemství z minulosti, které nutí Mary čelit jejím citům ke Condému (Sean Teale), když se pokouší hnout kupředu. Catherine (Megan Follows) se ocitá uprostřed milostného trojúhelníku, když se vévoda de Guise (Gil Darnell) vrací, což nutí Narcisse (Craig Parker) spáchat ohavný čin ze zoufalství. Greer (Celina Sinden) se mezitím ocitá v siuaci, ve které se dosud nikdy neocitla.

V epizodě také uvidíme Claude, Kennu, Bashe, Leitha a Lolu.

SYNOPSIS | 2x12 Banished

17. ledna 2015 v 14:27 | © reign
Název epizody: Banished (Vyhoštěný)
Premiéra v USA: 29. ledna 2015
VRAŽDA, CHAOS A ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ - Mary (Adelaide Kane) zjistí od Greer (Celina Sinde) pravdu ohledně drbů kolujících po dvoře. To Mary přiměje udělat něco, co by nikdy nemyslela, že je toho schopna. Francis (Toby Regbo) se ocitá v rostoucím soupeření s lordem Condé (Sean Teale) o Mary. Bashova (Torrance Coombs) maminka Diane (Anna Walton) se vrací, ocitá se v očekávané konfrontaci s Catherine (Megan Follows). Claude (Rose Williams) je mezitím odhodlaná zjistit pravdu o tom, kdo skutečně zabil dvojčata.

V epizodě se také objeví Narcisse, Kenna, Leith a Lola.

SYNOPSIS | 2x11 Getaway

4. ledna 2015 v 10:50 | © reign
Název epizody: Getaway (Útěk)
Premiéra v USA: 22. ledna 2015
MARY POMÁHÁ CONDÉMU V OHROŽENÍ - Po rozhodnutí Vatikánu o lovu na lidi označených značkou jezdců Temnoty, podniká Mary (Adelaide Kane) jisté kroky k zachránění lorda Condého (Sean Teale), který se tímto rozhodnutím nachází v ohrožení. Francis (Toby Regbo) vymyslí plán, jak zastavit jezdce Temnoty, což vystaví Bashe (Torrance Coombs) nebezpečí. Mezitím Kenna (Caitlin Stasey) odhaluje postranní úmysly Catherine (Megan Follows) ohledně Claude (Rose Williams).

V epizodě se také objeví Greer, Narcisse, Leith a Lola.

SYNOPSIS | 2x10 Mercy

24. listopadu 2014 v 16:53 | © reign
Název: Mercy (Soucit)
Premiéra v USA: 11. prosinec 2014
MARY HLEDÁ ODPLATU - V důsledku konaného útoku na hrad, krvežíznivý Francis (Toby Regbo) učiní překvapující rozhodnutí, které navždy změní jeho vládu jakožto krále Francie. Je odhodlán hledat ztraceného Narcisse (Craig Parker) s nově nalezenou touhou po pomstě. Mezitím Mary (Adelaide Kane) s úžasem odhalí pravdu Francisových nedávných rozhodnutí a vydává se na zrádnou misi spolu s lordem Condé (Sean Teale). Leith (Jonathan Keltz) naléhavě prosí Greer (Celina Sinden), aby spolu uprchli poté, co v celé zemi propukne násilí. Catherine (Megan Follows) obdrží nečekanou a erotickou návštěvu ve svých komnatách po konečném rozhodnutí o osudu své dcery Claude (Rose Williams).

Dále se v epizodě objeví Sebastian, Lola, Kenna.

SYNOPSIS | 2x09 Acts of War

21. listopadu 2014 v 17:20 | © reign
Název: Acts of War (Akty války)
Premiéra v USA: 4. prosince 2014
JE NA OBZORU DALŠÍ KRÁLOVSKÁ SVATBA? - S oslavami za rohem, odhaluje Bash (Torrance Coombs), co by mohlo být řešením pro Francise (Toby Regbo), aby se dostal z útlaku lorda Narcisse (Craig Parker) a navrhuje odvážný plán. Mezitím Mary (Adelaide Kane) navrhuje sňatek protestanta Condého (Sean Teale) a katoličky Claude (Rose Williams), o čemž si myslí, že by mohl zanechat všech neshod, Claude má ale své vlastní plány. Greer (Celina Siden) zjišťuje, že by se s protestanty mohla zaplést víc, než si doposud myslela.

SYNOPSIS | 2x08 Terror of the Faithful

21. listopadu 2014 v 17:10 | © reign
Název: Terror of the Faithful (Teror věřícíchú
Premiéra v USA: 20. listopadu 2014
Napětí vyvrcholí mezi Francisem a Mary, když vatikánští inkvizitoři vykonávají barbarské činy na těch, kteří se zdají být protestanty. Po statečném prohlášení je lord Condé unešen, což vyústí v riskantní situaci s nečekanou skupinou útočníků. Catherine si užije překvapivé odvety, když se na popud neochotné Claude pokusí dělat dohazovačku. Mezitím Narcisse nabídne Lole nevinnou projížďku zpátky do hradu, kde je odhaleno temné tajemství týkající se Francise.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x07 The Prince of the Blood

21. listopadu 2014 v 17:07 | © reign
Název: The Prince of the Blood (Princ krve)
Premiéra v USA: 13. listopadu 2014
Mladá, divoká a provokativní princezna Claude učiní překvapivou návštěvu domova, mučící už tak ztrápenou matku Catherine. Francis je pod nátlakem lorda Narcisse, aby jednal proti svému svědomí, nebo riskuje ztrátu trůnu a ženy. Mary nachází nového spojence v Condém. Francis se svěří Bashovi a společně zosnují plán, který zahrnuje nejistou Lolu. Kenna mylně pokládá Claudii za nového přítele a Greer se nečekaně vrací ze své svatební cesty.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x06 Three Queens

21. listopadu 2014 v 17:04 | © reign
Název: Three Queens (Tři královny)
Premiéra v USA: 6. listopadu 2014
Při setkání s davem rozzuřených poddaných Mary a Catherine jsou nuceni opustit královský kočár a utéct v přestrojení, skrývající své pravé identity. Zděšen z povstání, Francis vytvoří pátrací skupinu s Leithem a Condém. Zjišťuje, že za útokem ve skutečnosti stojí podvodník, který zneužívá moc koruny. Lola se stává finančně nezávislou, zvažuje však lákavou, přesto komplikovanou nabídku lorda Narcisse.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x05 Blood for Blood

21. listopadu 2014 v 17:02 | © reign
Název: Blood for Blood (Krev za krev)
Premiéra v USA: 30. říjen 2014
Napětí mezi protestanty a katolíky v zemi vyvrcholí v krveprolití na protestantské bohoslužbě, což Francisovi a Mary naruší večer Greeriny svatby. Bash a Leith se snaží nalézt viníky, což odhalí překvapivé tajemství lorda Castleroye, které by mohlo zničit jeho spojenectví s Greer. Mezitím Francis obdrží nechtěný dar od svého mrtvého otce. Kenna objeví sexuální deník s vodítky k tomu nejlepšímu milenci na dvoře, jenž by mohl být příhodnou partií pro Lolu.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x04 The Lamb and the Slaughter

21. listopadu 2014 v 17:01 | © reign
Název: The Lamb and the Slaughter (Jehněčí masakr)
Premiéra v USA: 23. října 2014
Když je pastýř napaden stínovými jezdci, Bash a lord Condé vyšetřují to, co by mohlo být neklidem temných duchů, nebo začátkem náboženské války. Mary přezkoumává svůj vztah s Lolou kvůli blížícím se křtinám, s Francisovým nelegitimním synem jako poutem a zároveň překážkou mezi nimi. Greer se rozhodne plně ovládnout svůj osud, když se Leith vrátí ke dvoru. Mezitím Lola cítí neznámé nebezpečí z přítomnosti lorda Narcisse představí svou novou nevěstu.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x03 Coronation

21. listopadu 2014 v 16:58 | © reign
Název: Coronation (Korunovace)
Premiéra v USA: 16. října 2014
S Francií, která je na pokraji hladomoru, stejně jako s politickou a náboženskou krizí, se Mary snaží najít řešení k nakrmení lidu, riskující hněv lorda Narcisse. Francis je zaměstnán podezřením, že duch jeho otce je schopný posednout lidi kolem něj a pronásledovat ho za svou vraždu. Když se Catherine snaží dělat přehnané přípravy ke korunovaci, aby dokázala stabilitu říše, Bash je konfrontován s realitou země zamořenou strachem, bankrotem a vražděním.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x02 Drawn and Quartered

21. listopadu 2014 v 16:55 | © reign
Název: Drawn and Quartered (Natažený a čtvrcený)
Premiéra v USA: 9. října 2014
Po první morové ráně se objevuje mocný lord, který zjišťuje, že Mary zavinila smrt jeho syna a dožaduje se odplaty, testující věrnost Mary, Francise a Catherine. Francis se vrací do hradu s Lolou a se svým novorozeným synem, což vytvoří nové napětí mezi nimi. Greer je rozpolcena věrností ke svému snoubenci, který viní Leitha za smrt milované dcery. Mezitím Kenna naléhá na Bashe, aby byl oficiálně uznán v jeho nové pozici.
>> děkuji edna.cz

SYNOPSIS | 2x01 The Plague

21. listopadu 2014 v 16:48 | © reign
Název: The Plague (Mor)
Premiéra v USA: 2. října 2014
Nový král a královna Francie, Mary a Francis, jsou uvrhnuti do chaosu poté, co Černá smrt zachvátí zemi a dostává se i do hradu. Francis se nachází na špatné straně brány s Lolou, s níž se pokouší dostat zpátky do bezpečí. Noví a nebezpeční nepřátelé z dvora tlačí na Mary a Catherine, což přinese jen další smrt. Mezitím, Bash s Kennou jsou odděleni kvůli Kennině snaze zachránit malého chlapce. Greer je nucena přihlížet, jak si Leith našel novou lásku a je šokovaná, když zjišťuje, že se jedná o dceru jejího snoubence.
>> děkuji edna.cz
 
 

Reklama
Reklama