Červenec 2015

Cast info: new characters (lord Barker, Alexandra)

31. července 2015 v 21:34 | © reign |  NEWS

Opět se objevily informace o 2 nových postavách. Ve 3. sérii se dočkáme opravdu spousty nových tváří - článek, kde si můžete prohlídnout všechny nové postavy 3. série.

lord Barker - představitel Andrew Jackson - poprvé představen v epizodě 3x02
Alexandra - představitelka Sarah Claire Alan - poprvé představena v epizodě 3x03

ADELAIDE | Instagram #001

31. července 2015 v 21:23 | © reign |  ADELAIDE KANE

Adelaide (Mary) včera na instagram přidala tuto fotku.

image host

Happy Birthday, Celina!

31. července 2015 v 21:07 | © reign |  CELINA SINDEN

Celina Sinden (představitelka Greer) dnes oslavuje své narozeniny. Nepodařilo se mi zjistit kolikáté, protože Celina si hodně potrpí na strážení svého soukromí. Vzpomínáte si určitě, že to bylo opravdu něco, když si v červenci založila instagram, protože do té doby jsme toho o ni moc nevěděli. No teď už taky nevíme, protože na instagram přidala 2 fotky a od té doby nic. Je to škoda, protože jako Greer je mi herečka moc sympatická a chtěla bych se o ni dozvědět něco více.

Každopádně... Celině přeji hodně štěstí, zdraví, lásky. Všechno nejlepší ♥

RACHEL | Instagram #001

29. července 2015 v 22:09 | © reign |  RACHEL SKARSTEN

Rachel (Elizabeth) asi tak před hodinou přidala na svůj instagram tuto fotku.

image host

SEASON 3: characters info

29. července 2015 v 16:26 | © reign
Ve 3. sérii se nám představí spoustu nových postav + se některé vrátí. Rozhodla jsem se napsat tento článek, kde budou všechny postavy o nových postavách a návratech postav dohromady. Článek budu vždy aktualizovat. Odkaz na něj najdete v menu v next episode.

♦ Robert Dudley
Robert - manžel Amy, první láska Elizabeth. Robert se zná s Elizabeth už od dětsví, oba mají svá tajemství. I přes snahu nechat svou minulost s Elizabeth za sebou a posunout se dál, nedaří se mu to. Elizabeth využívá své moci, aby si Roberta nadále udržela při sobě.
- představitel Charlie Carrick

Amy Dudley
Amy je provdaná za Roberta, jejich manželstvím je ale poslední dobou velmi znepokojena. Robert tráví mnoho času s královnou Elizabeth a po hradě kolují zvěsti, že jejich vztah je více než jen přátelský. Navzdory všem těmto řečem, Amy bojuje za záchranu jejich manželství, i když proti ní stojí velmi silný soupeř. Amy se zdá být sladká a nevinná, opak je ale pravdou. Je ochotna udělat cokoli, aby se ujistila, že Elizabeth a Robert nebudou spolu nikdy šťastní. Dokonce svádí i jiné muže.
- do této role zatím nebyl nikdo obsazen


♦ pirát Martin
V seriálu se vůbec poprvé setkáme s pirátem. Jmenuje se Martin a nějakou dobu pobude na francouzském dvoře, kde pořádně zamíchá kartami. Je popisován jako sexy chlap, který má rád intriky a je velmi lstvivý, odvážný a nebezpečný. Dává přednost urozeným dámám a tvrdí, že hledá nevěstu. Je velmi dobrý v tom dostat ženy do své postele a opustit je tak, aby zůstaly spokojené s tím, že poznali něco nového. Pamatujte si ale, že pirátovi nemůžete nikdy věřit.
- představitel Saamer Usmani♦ Nicholas, anglický velvyslanec/špeh Elizabeth
Nicholas je anglickým velvyslancem na franouczském dvoře, který ale spíš než to bude sloužit jako Elizabethin špeh. Bude to určitě někdo, kdo je velmi zběhlý ve všem, co se děje ve Francii. Zřejmě by mezi nim a Greer mělo být něco víc než jen přátelství. Tuto roli v seriálu uvidíme víckrát, je to tzv. opakující se role. Nicolas je velmi okouzlující a chová hlubokou zášť vůči Mary.
- představitel Nick Lee♦ Constance
Constance je vznešená dívka, která je velmi krásná, sebejistá, zábavná a svěží. Ohledně mužů je velmi náročná, protože si uvědomuje svou moc a možnost si mezi nimi vybírat. Tato dívka na první pohled zaujme jednoho muže z královské rodiny - Charlese, mladší brášku Francise.
- představitelka Jordan Monaghan

♦ princ Don Carlos
Španělský princ, který je velmi okouzlující a sexy. Velmi touží po tom, stát se králem. Má velmi specifické sexuální touhy. Má rád intriky a královskou rodinu.♦ Lady Donatella
Poprvé nám tato postava bude představena v epizodě 3x02. Zatím nic víc nevíme.
- představitelka Cristina Rosato♦ Lord Barker
Poprvé by se měl objevit v epizodě 3x02. Nic víc nevíme.
- představitel Andrew Jackson♦ Alexandra
Poprvé se nám tato postava představí v epizodě 3x03 a 3x06.
- představitelka Sarah Claire Alan♦ William
William alias důvěryhodný poradce anglické královny Elizabeth.
- představitel Tom Everett Scott♦ bodyguard
Tato postava se objeví v epizodě 3x03. Nic víc zatím nevíme.
- představitel Carl Bauer♦ Helena
Tato postava se objeví v epizodě 3x06.
- představitelka Marie Ward♦ Germain
Tuto postavu s největší pravděpodobností uvidíme jen jednou - a to v epizodě 3x02.
- představitel William Foley
♦ Mary de Guise
Na obrazovky se znovu vrátí tato postava, kterou už moc dobře známe. Naposledy, když jsme ji viděli, tak své dceři Mary prozradila, že umírá. Zatím ale ještě neumřela a uvidíme ji znovu. Bude se snažit Mary pomáhat teď, když je na tom Francis špatně a Catherine se spojila s Elizabeth. Vidět bychom ji měli alespoň v 1 epizodě.
- představitelka Amy Brenneman
♦ Charles IX Of France
Role prince Charlesa byla přeobsazena. Charles je mladší bratr Francise, syn Catherine a Henryho. S touto postavou jsme se poprvé setkali už v 1. sérii. Do Francie se nám vrací ze Španělska, kde nějakou dobu pobýval (v 1. sérii byl zasnouben se španělskou princeznou, pokud si vzpomínáte). Nyní je pochopitelně o něco starší, konkrétně je nyní v pubertálním věku. Bude se vyrovnávat se skutečnosti, že je prvním v pořadí na francouzský trůn, pokud jeho bratr Francis zemře. Francisův čas se krátí a Charles by se od něj měl učit o všech těch věcech ohledně vládnutí. Charles však nejeví velmi velký zájem. Dále je popisován jako uličník a milovník večírků. Do oka by mu měla padnout nová postava Constance.
- představitel Spencer MacPherson
- fotka z natáčení, na které vidíme Spencera

TOGETHER | Photo Update #009

28. července 2015 v 16:15 | © reign |  TOGETHER

Fotky z převážně z instagramu, které jsem za dobu nepřítomnosti zameškala. Je jich opravdu hodně. Udělala jsem takovou novinku a sice - pod fotkou vždy máte i popisek, který k dané fotce herci napsali. Některé popisky jsou opravdu vtipné, hlavně pak ty, které píše Torrance (Bash).
Z těchto fotek můžeme vidět, že si Caitlin (Kenna) pořídila nové tetování.

image host image host image host image host image host
image host
Torrance (Bash) přidal fotky z natáčení a jde vidět, že si to užívá. Poslední fotku přidala jeho přítelkyně Alyssa.

image host image host image host image host
Rachel (Elizabeth) je nejaktivnější. Přidala spoustu různých fotek, tak se podívejte.

image host image host image host image host image host
image host image host image host
Adelaide (Mary) si zaletěla do Londýna na svatbu jedné ze svojích sestřenic. Doprovod ji dělal její herecký kolega a zřejmě už i přítel Sean (Condé), i když to zatím ani jeden z nich oficiálně nepotvrdil, ale myslím si, že je to víc než jasné. Málem bych zapomněla - Addy přidala i jedno nové video - zde.

image host image host image host image host image host
Rachel (Elizabeth) se ještě zúčastnila akce Comic-Conu, kterou asi většina z vás zná. Mám tady nějaké fotky, většina je převážně s fanoušky.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host
Fotky z natáčení hodím taky do tohoto článku.

image host image host image host image host image host

Statistics 13.-26.7.2015

28. července 2015 v 15:46 | © reign |  STATISTICS
Pondělí: 57
Úterý: 36
Středa: 65
Čtvrtek: 73
Pátek: 96
Sobota: 64
Neděle: 74
CELKEM: 465
Pondělí: 89
Úterý: 96
Středa: 105
Čtvrtek: 117
Pátek: 120
Sobota: 97
Neděle: 113
CELKEM: 737

Z Chorvatska jsem se už vrátila, takže se budu snažit během dneška všechno, co jsem zameškala dopřidat. Bohužel jsem si na dovolené nenašla nikdy čas sem něco přidat, podařilo se mi přidat jenom jeden článek, ale tím to skončilo.
Ještě tady mám ale návštěvnost za uplynulé 2 týdny, čísla se zvětšila, což mi udělalo ohromnou radost ♥

ON THE SET | season 3 (#004)

18. července 2015 v 21:37 | © reign |  ON THE SET | 3

Narychlo tady pro vás mám fotky z natáčení, které se objevily. Na fotkách si můžete všimnout nových postav, které se začátkem 3. série poznáme.

image host image host image host image host

TOGETHER | Photo Update #008

17. července 2015 v 12:20 | © reign |  TOGETHER

Fotka Adelaide (Mary) s její kamarádkou Marou ještě z června, kdy holky navštívili Evropu - tato fotka konkrétně vznikla při návštěvě Itálie.

image host
A máme tady i jednu klučičí fotku. Sean (Condé) včera přidal na svůj twitter tuto fotku, kde je spolu se svým kolegou Torrancem (Bash). V pozadí si pak můžete všimnout, že tam je i Toby (Francis).

image host

~ Dnes večer odjíždím do Chorvatska, notebook si beru s sebou, wi-fi taky budu mít k dispozici. Uvidím ale, jak často se vám budu ozývat, jestli budu mít vůbec čas na přidávání novinek.

ADELAIDE | Skype Call with Laysla

15. července 2015 v 22:18 | © reign |  ADELAIDE KANE

Není žádným tajemstvím, že přítelkyně Jonathana (Leith) Laysla je velmi dobrou kamarádkou Adelaide (Mary). Včera Addy přidala na instagram fotku, kde vidíme její zprávy s Layslou, jak se domlouvají na hovoru přes skype. Jen před pár minutami pak Laysla přidala na instagram fotku ze vzájemného volání.
[EDIT 16.7.] - Teď jsem si všimla, že jsem místo Laysla psala Leysla:D Takže abych to uvedla na pravou míru, jmenuje se Laysla:)

---
image host image host