» SEBASTIAN "BASH" DE POITIERS

2. června 2015 v 21:09 | © reign

Celé jméno: Sebastian de PoitiersPředstavitel: Torrance Coombs
Národnost: francouzskáPoprvé představen: 1x01 Pilot
Víra: katolík (praktikuje)
pohan (podle krve, matky)


Sebastian nebo jak se mu také často přezdívá Bash, je nemanželským synem krále Henryho II a jeho milenky Diane de Poitiers. Navzdory tomu, že je nemanželský a má spoustu dalších sourozenců, Sebastian je rozhodně oblíbencem svého otce, možná proto, že je prvorozeným. Král s ním vždy trávil spoustu času. Královna Catherine ho nikdy neměla ráda, chovala k němu zášť a odpor. Nelíbilo se ji, když některé z jejich dětí s ním trávilo více času, než bylo potřeba, snažila se tomu zamezovat. I přesto si Bash se svými nevlastními sourozenci vždy dobře rozuměl, nejvíce se svým nevlastním bratrem Francisem, který mu vždy tak trochu závidel Sebastianovu svobodu, kterou on sám nikdy neměl.
Sebastian se nikdy o kralování ani o moc nezajímal, dvůr ho narozdíl od jeho matky Diane moc nezajímal. Proto mu Diane často dovolovala trávit čas s jejími příbuznými na venkově, kde Bash zjistil minulost jeho matky s pohany. Toto tajemství se rozhodl nechat si pro sebe, protože kdyby se o tom kdokoliv dozvěděl, bylo by to životu nebezpečné jemu i jeho matce. Život na královském dvoře pro něj nebyl snadný, lidé ho neměli moc rádi, utahovali si z něj, nazývali ho bastardem. Jak čas plynul, naučil se Bash ignorovat Catherininu nenávist vůči němu, stejně jako se naučil ignorovat šlechtu.
K nelibosti všech, Henry se svému nemanželskému synovi velmi věnoval a dával tak všem jasně najevo, kdo je jeho oblíbeným synem. Ti dva k sobě měli vždycky blízko, Henry mu vždy věřil ze všech svých blízkých nejvícč, favorizoval ho nad své ostatní děti. Bash hodně cestuje, je jedním z nejlepších šermířů a je nejrychlejším jezdcem v celé Francii.

Sebastian měl na dvoře reputaci milovníka žen, který si nenechá ujít příležitosti s nimi flirtovat. Bash je odvážný, čestný člověk a pokud to situace nevyžaduje, není ani agresivní. Je klidný, loajální, vášnivý, snaží sloužit spravedlnosti. Silně věří v lásku a ve vše, co s ní souvisí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TomkoT | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:58 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama