» KING FRANCIS

2. června 2015 v 21:01 | © reign

Celé jméno: Francis II of ValoisPředstavitel: Toby Regbo
Národnost: francouzskáPoprvé představen: 1x01 Pilot
Víra: katolíkÚmrtí v epizodě: 3x05 In A Clearing

Francis je prvorozeným dítětem královny Catherine de' Medici a krále Henrhyo II. Narodil se 11 let po svatbě svých rodičů. Pojmenován byl po svém strýci (staršímu bratrovi Henryho). S Mary Stuart, královnou Skotů byl zasnouben ve věku 4 let a to bylo začátek spojenectví mezi Skotskem a Francií. Hned po dohodnutí manželství a jeho písemným potvrzení, byla šestiletá Mary poslána do Francie, aby do svatby vyrůstala na francouzském dvoře. Mary byla na svůj věk vysoká a velmi hovorná, zatímco Francis byl abnormálně malý a koktal. Už od prvního dne, kdy se seznámili spolu dobře vycházeli jako by se znali odjakživa.
Francis byl na popud své matky velmi dobře vzdělán, naučil se také tanci a šermování. Vyrostl do zdravého muže s okouzlujícím vzhledem, který má rád ženy a je docela troufalý. Jeho nevlastní bratr se stal jeho nejlepším přítelem a jeho matka jeho ochranitelkou, která pro něj chce vždy jen to nejlepší. Byl si vědom toho, že jeho otec upřednostňuje svého prvorozeného nevlastního syna, to ale nikdy nebylo důvodem toho, aby se se Sebastianem nebavil.
Francis je skvělým šermířem, sám se naučil dovednostem jak vyrábět nože a meče. Je to mladý zdvořilý muž, hotový gentleman. Svou zem vždy staví na první místo, upřednostňuje ji před vším ostatním a je ochoten udělat cokoliv, o čem si myslí že je v nejlepším zájmu pro jeho zemi.

Pohledný Francis je tak trochu horká hlava. Je temperamentní, snaží se vždy udělat co je správné pro něj, pro lidi okolo něj a pro jeho zemi. Své zemi je věrný. Francis je ale také docela majetnický a občas jedná trochu dětinsky a nevyzrale. Francis pevně věří v hodnoty rodiny, snaží se udržet se všemi z rodiny dobré vztahy, rodina je pro něj zkrátka důležitá. Francis je také velmi chytrý, silný, okouzlující a chápající.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama